
Світильник пастка від комарів, мух, мошок Lemanso LMN104 2х10W T8 (G13) 220V на 70 м2
- Немає в наявності
- Код: LMN104
1 148 ₴
Світильник пастка від комарів, мух, мошок Lemanso LMN104 2х10W T8 (G13) 220V на 70 м2
Світильник застосовується для автоматичного знищення комах: комарів, молі, оводів, мух, ос, мошок тощо.
Усім відомо, що комахи, що літають, злітаються на світ у темну пору доби. Тому були створені спеціальні лампи-ловушки для їхнього знищення. Ультрафіолетове випромінювання в певному діапазоні більше приваблює комах, ніж звичайне освітлення, тому його використовують для створення електричних приладів для автоматичного знищення комах, що літають.
У світильник вмонтована ультрафіолетова лампа. Вона захищена металевою спіраллю, яка розташована під високою напругою. Ультрафіолетове світло приваблює комах, вони летять на цю спіраль і гинуть. Після цього залишки комах потрапляють на спеціальний піддон, який розташований у нижній частині світильника. Піддон легко виймається й очищається.
Світильник не містить хімікатів, диму, запаху, аерозолів і працює абсолютно безшумно.
Сфера застосування: світильник призначений для використання як усередині приміщення, так і зовні. Він підходить для веранд, терас, садів, відкритих майданчиків, кафе, барів, ресторанів.
Електрична лампа від комарів відрізняється високою ефективністю й малим споживанням електроенергії.
Ультрафіолетове випромінювання, яке використовується в світильнику абсолютно безпечно для людей.
Лампа від комарів має також захисний корпус. Спеціально розроблена ультрафіолетова трубка абсолютно безпечна для людини та хатніх тварин. Сила струму на електроді (спіралі) становить 5mA, що набагато нижче максимально допустимої.
Призначення пастки — від комарів, мух, мошок, молі, ос та інших комах.
Застосування — на відкритому повітрі або всередині приміщення.
Світильник можна чіпляти на ланцюжку.
Потужність — 20W.
Патрон — G13.
Тип використовуваних ламп — Ультрафіолетова лампа.
Кількість ламп - 2.
напруга — 220 - 240V.
Ступінь захисту — IP20.
Площа дії — 70 кв. м.
Матеріал корпусу — Метал.
Колір корпусу — Срібло.
Висота - 410 мм.
Довжина: - 535 мм.
Довжина дроту 1,2 м.
Перед тим, як почистити піддон світильника, його обов'язково потрібно вимкнути з мережі.
На нашому сайті "Світ Декор" можна підібрати також різні моделі газонних світильників у розділі: "Садові світильники та ліхтарі на сонячних батареях, відлякувачі", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g9697360-sadovye-svetilniki-fonari
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Площа дії | 70 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 535 мм |
| Висота | 410 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Патрон | G13 |
| Тип ламп | Ультрафіолетова лампа |
- Ціна: 1 148 ₴



