
влевовправо
Світлодіодна лампа LED Lemanso LM705 Е27 1.2 W 220 V 2700 K тепле світло для гірлянд-білт лайт
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: LМ705_2700К
39 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа LED Lemanso LM705 Е27 1.2 W 220 V 2700 K тепле світло для гірлянд-білт лайт
Світлодіодна декоративна лампа від виробника Lemanso. Аналог лампи розжарювання, потужністю 10 W. Може використовуватися для вуличного підсвічування для гірлянд, для декоративного освітлення, як нічник.
Ресурс роботи — виготовляє 30 000 годин.
Колірна температура — 2700К (тепле світло), також є в наявності 6000К (холодне біле світло).
Також є кольорова лампа LM705 різних кольорів: жовтий, зелений, червоний, синій, фіолетовий, жовтогарячий, білий.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Потужність | 1.2 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Максимальна робоча напруга | 230 В |
| Колір світлодіода | Жовтий |
| Цоколь | E27 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Тип цоколя | Різьба |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 12 Вт |
| Кут свічення | 270 град. |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 80 лм |
- Ціна: 39 ₴



