
Датчик руху SEN55ARD вбудований 800 Вт 360° IP65 білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SEN55AR
321 ₴
Показати оптові ціниДатчик руху SEN55ARD вбудований 800 Вт 360° IP65 білий
Датчик руху SEN55ARD — це інфрачервоний датчик, який дає змогу автоматично вмикати та вимикати освітлення в приміщенні та на вулиці.
Призначений для визначення рухомих об'єктів у полі дії й автоматичного вмикання освітлення.
Особливості: регульований ступінь рівня освітленості в полі дії, можливість зміни кута нахилу у двох площинах.
Має компактний розмір.
Використання датчика руху дає змогу істотно заощаджувати електроенергію. Найчастіше використовують як врізний меблевий датчик.
Навантаження активне/змішане 800W/400W
напруга — 230 В
Кут виявлення — 360°
Відстань виявлення — до 8 м.
Висота встановлення — от 1,8 до 2,5 метрів.
Час затримки - от 10 сек. до 8 хв.
Корпус датчика — білий.
Матеріал корпусу — Пластик
Ступінь захисту — IP65.
Освітленість від 3Лк до 2000Лк.
Гарантія — 1 рік.
Інші типи датчиків руху, присутності та освітлення можна знайти на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/ua/g9462833-datchiki-dvizheniya-prisutstviya
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Максимальна затримка контролю | 480 сек |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 8 м |
| Тип датчика | Вбудований |
| Кут огляду | 360 град. |
| Потужність | 800 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота установки | 1.8-2.5 м |
| Кут виявлення | 360 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Освітленість | 3-2000Lux |
| Особливості | Врізний |
- Ціна: 321 ₴

