
Архітектурний світильник Feron DH028 LED 3W 4000K Настінний Коричневий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DH028 brown
391 ₴
Показати оптові ціниАрхітектурний світильник Feron DH028 LED 3W 4000K Настінний Коричневий
Ця модель світильників призначена для декоративного підсвічування фасадів, як настінний фасадний бра. Вони також застосовуються для підсвічування терас, балконів, стін або крильця в будинку.
Це світлодіодний вуличний світильник потужність якого становить 3W.
Фасадний світильник DH028 має міцний пластиковий корпус. Це вуличний світильник, який має ступінь захисту IP54.
Тип світильника — Накладний.
напруга — 230V.
Потужність — 3W.
Світловий потік 100Lm.
Матеріал корпусу — Пластик.
Колір корпусу — Коричневий.
Колірна температура — 4000К.
Розмір — 120Х120Х50 мм.
Драйвер - У комплекті.

Інші моделі фасадних, архітектурних і тротуарних світильників можна підібрати на нашому сайті "Світ Декор".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 4000K |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір, мм | 120Х120Х50 |
- Ціна: 391 ₴


