
Фітолампа для рослин LED Feron LB-708 Filament A60 8W E27 біколорна
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-708
155 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Фітолампа для рослин LED Feron LB-708 Filament A60 8W E27
У холодний період року рослинам не вистачає світла. Вирішенням цієї проблеми є фітоосвітлення.
Фітолампа для рослин Feron LB-708 Filament 8W стимулює та прискорює ріст і розвиток рослин, розсади, квітів, овочів та плодів, а також підвищує їх врожайність.
Лампа для рослин LED Feron LB-708 зроблена під патрон Е27, тому вона може використовуватися в домашніх умовах для вирощування розсади, для освітлення декоративних рослин, а також в теплицях і парниках.
Світлодіодна фітолампа Feron LB-708 зроблена з прозорого скла зі світлодіодними нитками (Filament).
Спектр світіння фітолампи Синій і Червоний - підібраний таким чином, щоб максимально прискорити ріст кореневої системи рослин, вегетативний ріст, а також процеси фотосинтезу і розмноження. Фітолампа безпечна для всіх видів рослин і може використовуватися в приміщеннях.
Характеристики:
Напруга - 175V-265V
Потужність - 8W
Фотонний потік - 12,4 мкмоль/с
Тип цоколя - Е27
Матеріал корпусу - Скло
Тип розсіювача - Прозорий
Особливості - фітолампа Filament
Довжина хвилі - Червоний - 650 нм, синій - 450 нм
Кут розсіювання - 360 градусів
Ресурс роботи - 30000 годин
Гарантія - 1 рік.
Інші види фітоламп і фітосвітильників можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Термін служби | 30000 годин |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Виробник | Feron |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Рожевий (спектр фотосинтезу) |
| Напруга | 175-265V |
| Колірна температура | 1200К, біколорна |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форма лампи | A60 |
| Фотонний потік | 12,4 мкмоль/с |
| Користувацькі характеристики | |
| Кут розсіювання, градусів | 360 |
| Частота | 50/60Hz |
| Розміри | |
| Розмір, мм | 60Х107 мм |
- Ціна: 155 ₴



