Бра світлодіодне настінний LED світильник 9 W 8073/1 BK Листочок білий
Сучасний настінний світлодіодний світильник у формі великого листочка - бра зі зміною світіння. Підійде для будь-якого інтер'єру.
Перемикання режимів світильника здійснюється за допомогою мотузкового вимикача.
Доступні різні режими вмикання: нейтральне світло, біле холодне, тепле світло.
Кріпиться на планку, відстань від стіни становить 5 см.
Потужність — 9W
Напруга — 220V
Колір корпусу Білий
Ресурс роботи 50000 годин
Тип вимикача — Мотузковий
Ширина — 170 мм
Висота — 300 мм
Гарантія 1 рік.
На нашому сайті можна підібрати інші бра та настінно-стельові світильники, перейшовши за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004088-bra-sovremennye-svetodiodnye.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 350 ₴




