
Світлодіодний LED світильник Feron JD13 1 W 3000 K для підсвічування щаблів і сходів білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JD13
305 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний LED світильник Feron JD13 1 W 3000 K для підсвічування ступенів і сходів білий
Вбудований світлодіодний LED світильник Feron JD13 1W призначений для підсвічування ступенів, сходів, стін, подіумів. Його можна встановлювати як у конструкції з гіпсокартону та дерева, так і в бетонні стіни або підлогу. Світильник має м'яке світіння, може використовуватися як підсвітка в нічну пору доби.
Для монтажу світильника використовується спеціальна коробка, яка входить до комплекту світильника.

Тип світильника — вбудований
Форма світильника — квадрат
Напруга — 220-240V
Споживана потужність — 1W
Світловий потік — 80Lm
Колірна температура — 3000К
Довжина — 86 мм
Ширина — 86 мм
Висота — 40 мм
Матеріал корпусу — пластик
Колір корпусу — білий
Термін служби — 30000 годин
Гарантія — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 80 лм |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Висота | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 305 ₴


