
Світлодіодний LED світильник Feron JD12 2W 4000K для підсвічування ступенів і сходів срібло
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: JD12
397 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний LED світильник Feron JD12 2W 4000K для підсвічування ступенів і сходів срібло
Вбудований світлодіодний LED світильник Feron JD12 2W призначений для підсвічування ступенів, сходів, стін, подіумів. Його можна встановлювати як у конструкції з гіпсокартону та дерева, так і в бетонні стіни або підлогу. Світильник має м'яке світіння, може використовуватися як підсвітка в нічну пору доби.
Для монтажу світильника використовується спеціальна коробка, яка входить до комплекту світильника.
Тип світильника — вбудований
Форма світильника — квадрат
Напруга — 220-240V
Споживана потужність — 2W
Світловий потік — 100Lm
Колірна температура — 4000К
Довжина — 85 мм
Ширина — 85 мм
Вбудований розмір — 75 мм
Матеріал корпусу — пластик
Колір корпусу — срібло
Термін служби — 30000 годин
Гарантія — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Колір світіння | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 100 лм |
| Колірна температура | 4000K |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
- Ціна: 397 ₴

