
Настільний світильник Ardero DE1430ARD на струбцині під лампу Е27 чорний без підставки
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DE1430ARD black
718 ₴
Показати оптові ціниНастільний світильник Ardero DE1430ARD на струбцині під лампу Е27 чорний
Настільний світильник Ardero DE1430ARD добре підійде для роботи вдома і в офісі. Модель передбачає кріплення на струбцину або установку на спеціальну підставу. Це дозволяє зафіксувати настільну лампу в будь-якому зручному положенні на столі або на полиці, або просто поставити на стіл.
Основні переваги:
- Зручна конструкція корпусу, що дозволяє регулювати висоту світильника і положення плафона. Це дає можливість направити світло в потрібну точку і не сліпити очі.
- Світильник оснащений керамічним патроном зі стандартним цоколем Е27, що дозволяє вибрати лампу необхідної яскравості і температури світіння.
Характеристики:
Напруга - 230V.
Матеріал плафона - метал.
Максимальна потужність: 60W.
Колір - чорний.
Матеріал патрона - кераміка.
Розмір - 335Х335Х155 мм.
Комплектація - мережевий шнур 1,5 м.
Настільна лампа Ardero DE1430ARD представлена у двох кольорах: білий і чорний.
Інші моделі світлодіодних настільних ламп від різних виробників ("Feron", "Delux", "Videx", "Maxus") можна вибрати на нашому сайті "Світло Декор" в розділі:
"Настільні лампи світлодіодні (LED)".
Приємних Вам покупок - інтернет магазин "Декор Світло" !
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал патрона | Кераміка |
| Макс. потужність | 60W |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
- Ціна: 718 ₴





