
Капсульна світлодіодна лампа LED Feron LB-423 4W G4 220v 2700К (Тепла)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-433 230V 5W
96 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Капсульна світлодіодна лампа LB421 220V 4W G4 2700К (Тепла) яє ефективним джерелом світла довготривалого користування для загального освітлення різних видів приміщень. Світлодіодна капсульна лампа Feron служить для м'якого комфортного і приємного для очей освітлення побутових, офісних та інших приміщень. Термін служби становить 300000 годин. Є енергозберігаючим джерелом світла, що дозволяє економити до 90% електроенергії. Аналог лампи розжарювання 40W.
Світловий потік - 320lm. Є капсульні лампи світлової температури 2700К і 4000К .
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Краплеподібна |
| Тип цоколя | Штир |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Потужність | 5 Вт |
| Цоколь | G4 |
| Напруга | 230 В |
| Максимальна колірна температура | 4000 К |
| Колір світіння | Білий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Тип розсіювача | Прозорий |
| Термін служби | 30000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 450 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Силікон, Кераміка |
- Ціна: 96 ₴
