
Светодиодная лампа Feron LB-720 4W Е27 4000К (нейтральный свет)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LB-720 4W Е14
43 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа Feron LB-720-виріб із серії "економ", є аналогом лампи розжарювання потужністю 40W, експлуатаційний ресурс до 25 000часов. Використовується для основного та декоративного освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Форма лампочки | Свічка |
| Тип цоколя | Різьба |
| Потужність | 4 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Цоколь | E14 |
| Напруга | 230 В |
| Кут свічення | 200 град. |
| Колір світлодіода | Білий |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр | 37 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 340 лм |
| Колірна температура | 2700К/4000К |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Робоче положення | Універсальне |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
- Ціна: 43 ₴
