Новинка

Накладний Поворотний світлодіодний Світильник Feron AL7720 3w чорний для картин і дзеркал
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: AL7720_black
519 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний Поворотний світлодіодний Світильник Feron AL7720 3w чорний для картин і дзеркал
Світлодіодний настінний світильник-бра у формі змійки. Добре підходить для додаткової підсвітки, може використовуватися для підсвічування дзеркал, картин, товарів на вітрині. Має гнучку ніжку, що дає змогу спрямувати світло в потрібному напрямку (360° в горизонтальній площині та 360° у вертикальній площині).
На корпусі світильника є вимикач (кнопка).
Потужність 3W
Напруга 170-265V
Світловий потік 200Lm
Колір світіння — 3500К (нейтральний білий)
Ступінь захисту — IP20
Матеріал корпусу — Алюміній
Колір корпусу — Чорний
Розміри — 60Х370 мм
Гарантія — 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга мережі | 170-265V |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Колір світіння | 3500К |
| Кут розсіювання | 60 ° |
| Індекс передачі кольору, Ra | >80 |
| Розміри | |
| Розмір, мм | 60Х370 мм |
- Ціна: 519 ₴
