Бра світлодіодне настінний LED світильник 9W 1888/1 круг білий
Сучасний настінний світлодіодний світильник-бра у формі кола зі зміною світіння. Підійде для будь-якого інтер'єру.
Перемикання режимів світильника здійснюється за допомогою мотузкового вимикача. Доступні різні режими вмикання: нейтральне світло, біле холодне світло, тепле світло.
Корпус світильника — всередині кола, світлодіоди — зовні.
Колір корпусу: білий.
Кріпиться на планку, відстань від стіни становить 5 см.
На нашому сайті можна підібрати інші бра та настінно-стельові світильники, перейшовши за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004088-bra-sovremennye-svetodiodnye.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 190 мм |
| Відстань від стіни | 5 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000К/4000К/6400К |
| Колір | Білий, чорний |
- Ціна: 350 ₴


