Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна підсвітка картин і дзеркал Horoz Electric ANKA-8 8w 4200K
Світлодіодний світильник-бра. Добре підходить для підсвічування дзеркал і картин. На корпусі є кнопка для вмикання/вимикання світильника.
Потужність — 8W
напруга — 100-250V
Світловий потік 570Lm
Колір світіння — 4200К (нейтральний білий)
Ступінь захисту — IP20
Матеріал корпусу — метал
Колір корпусу — хром
Розміри — 400Х185Х52 мм
Термін експлуатації — 30000 годин
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Напруга | 100-250V |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 570Lm |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір світіння | 4200К (білий) |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Особливості | Кнопка на корпусі |
- Ціна: 1 059 ₴

