Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна підсвітка картин і дзеркал Horoz Electric SUMRU-12 12 W 4200 K
Світлодіодний світильник-бра. Добре підходить для підсвічування дзеркал і картин, товарів на вітрині. Гарно виглядатиме у ванній кімнаті над дзеркалом.

Потужність — 12W
напруга — 85-265V
Світловий потік 1135Lm
Колір світіння — 4200К (нейтральний білий)
Ступінь захисту — IP45
Матеріал корпусу — метал, пластик
Колір корпусу — Хром
Розміри — 425Х90 мм
Термін експлуатації — 30000 годин
Гарантія — 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Ступінь захисту IP | 45 |
| Напруга | 85-265V |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 1135Lm |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір світіння | 4200К (білий) |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 160 ° |
- Ціна: 786 ₴

