Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна підсвітка картин і дзеркал Horoz Electric KUGU 3w
Світлодіодний світильник-бра у формі змійки. Добре підходить для підсвічування дзеркал, картин, товарів на вітрині. Має гнучку ніжку, що дає змогу спрямувати світло в потрібному напрямку.
На корпусі світильника є вимикач (кнопка).
Потужність — 3W
Напруга — 220V
Світловий потік 200Lm
Колір світіння — 4200К (нейтральний білий)
Ступінь захисту — IP20
Матеріал корпусу — метал, пластик
Колір корпусу Срібло
Розміри — 280Х180Х59 мм
Термін експлуатації — 30000 годин
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 200 Lm |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір світіння | 4200К (білий) |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Кут розсіювання | 60 ° |
- Ціна: 526 ₴

