Бра світлодіодне настінний LED світильник 5 W 8059/1 BK чорний
Сучасний настінний світлодіодний світильник у формі листочка - бра зі зміною світіння. Підійде для будь-якого інтер'єру.
Перемикання режимів світильника здійснюється за допомогою мотузкового вимикача.
Доступні різні режими вмикання: нейтральне світло, біле холодне, тепле світло.
Кріпиться на планку, відстань від стіни становить 5 см.
Потужність — 5W
напруга — 220V
Колір корпусу — Чорний
Ресурс роботи 50000 годин
Тип вимикача — Мотузковий
Ширина — 140 мм
Висота — 280 мм
Гарантія — 1 рік.
На нашому сайті можна підібрати інші бра та настінно-стельові світильники, перейшовши за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004088-bra-sovremennye-svetodiodnye.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина, мм | 50 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Теплий, холодний, нейтральний |
- Ціна: 349 ₴

