Настінний стельовий LED світильник 12W 1001А бра квадратний
Сучасний настінно стельовий світлодіодний світильник-бра. Має класичну квадратну форму, підійде для будь-якого інтер'єру та приміщення. Гарний вигляд матиме в коридорі, ванній, передпокої тощо.
Це накладний світильник, він кріпиться на планку.
Джерелом світла слугує світлодіодна LED стрічка різного світіння: теплого та холодного.
Потужність — 12W
Рекомендована площа освітлення — 4 кв. м.
Напруга — 220V
Колір корпусу Білий
Ресурс роботи 50000 годин
Тип вимикача — Настінний
Діаметр — 20 см
Висота — 5 см
Гарантія 1 рік.
На нашому сайті можна підібрати інші бра та настінно-стельові світильники, перейшовши за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g32004088-bra-sovremennye-svetodiodnye.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | білий теплий,холодний білий |
- Ціна: 530 ₴



