
Світлодіодний LED прожектор VIDEX 10 W 5000 K 220V сенсорний з датчиком руху й освітленості
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VD-10w-сенсор
572 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний LED прожектор VIDEX 10 W 5000 K 220V сенсорний з датчиком руху й освітленості
Стильний і якісний прожектор від фірми VIDEX з датчиком руху й освітленості. Сфера застосування — для загального та декоративного освітлення архітектурних і торгових об'єктів, рекламних конструкцій, для вуличного освітлення: садів і парків, приватних будинків, паркінгів, промислових підприємств, для створення світлових ефектів тощо.
Особливості цієї серії прожекторів — міцний, тонкий алюмінієвий корпус білого кольору та нейтральне світіння!
Прожектор VIDEX 10W сенсорний має тривалий термін експлуатації, високий ступінь захисту від впливу довкілля та підвищену стійкість до навантажень під час увімкнення та вимкнення.
Характеристики та переваги:
Потужність — 10W.
Світловий потік 900Lm;
Колірна температура — 5000К.
Якість світла > 80 Ra.
Особливості: з датчиком руху й освітленості.
Напруга — 175-250V.
Високий ступінь захисту — IP65.
Якісний драйвер;
Висока енергоефективність — 90Lm/W.
Матеріал корпусу — алюміній
Матеріал розсіювача — ударостійке скло.
Габарити — 115Х135Х35 мм.
Тривалий експлуатаційний ресурс до 30 000 годин;
Гарантійний термін — 2 роки.
У нашому інтернет-магазині "Свет Декор" також можна вибрати прожектора інший серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) в розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення рекламних конструкцій, Для освітлення вулиць, парків |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 900 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір корпусу | Білий |
| Вага | 290 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | AC 175-250V |
| Енергоефективність | 90Lm/W |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Сила струму (макс.) | 50mA |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Датчик руху | Так |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Особливості | Датчик руху і освітленості |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал розсіювача | Ударостійке скло |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Розміри | |
| Габарити, мм | 115Х135Х35 мм |
- Ціна: 572 ₴

