
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом стельовий функціональний LED круглий VIDEX DROP 72 W 2800-6
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VD_Drop_72w
1 679 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник (люстра) з пультом стельовий функціональний LED круглий VIDEX DROP 72 W 2800-6200K
Сучасний стельовий світильник — люстра з пультом керування. Світильник має стильну форму та красивий малюнок з орнаментом. Світильник підійде як для дому, так і для офісу.
Підходить для приміщень площею до 25 кв. м.
Має функцію пам'яті після вимкнення за допомогою пульта, світильник запам'ятовує Ваші параметри до наступного ввімкнення.
Світильник (люстра) дуже економний, його споживана потужність становить 72W.
Світильник має поверхню з ефектом "зоряного неба" у ввімкненому стані, який створюється завдяки прозорим вкрапленням у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам.
Світлодіоди розміщені рівномірно на всій площі світильника, що забезпечує однорідне світіння, без виникнення темних зон. Також завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник.
Світильник VIDEX DROP 72W має безпечне, комфортне для очей світіння.
Світильник має можливості плавного або ступеневого регулювання яскравості світіння й колірної температури за допомогою пульта керування.
Колір світіння з регулюванням — від теплого світла 2800 К до холодного світла 6200К.
Світильник має функція димераза допомогою пульта можна регулювати його яскравість.
Є режим нічника.
Має функцію пам'яті після вимкнення за допомогою пульта, світильник запам'ятовує Ваші параметри до наступного ввімкнення.
напруга — AC 185-250 V.
Потужність — 72W.
Матеріал корпусу — Метал.
Матеріал розсіювача — Акриловий полімер.
Світловий потік max 6480Lm.
Колір корпусу — Білий.
Колірна температура — 2800-6200К.
Ступінь захисту — IP44.
Діаметр — 480 мм.
Висота — 125 мм.
Ресурс роботи світильника 30000 годин.
Гарантія — 2 роки.
Інші види світлодіодних стельових світильників, SMART світильників і люстр із пультом і без пульта можна побачити на нашому сайті "Світ Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 см |
| Висота | 12.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий потік | 6480Lm |
| Драйвер | Вбудований |
| Кут розсіювання | 180° |
| Клас енергоспоживання | А |
| Енергоефективність | 90Lm/W |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.6 |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір світіння | 2800-6200K |
| Напруга мережі | AC 185-250 V |
| Форма світильника | Кругла |
| Частота | 50/60Hz |
- Ціна: 1 679 ₴









