
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5000-S 60W STARLIGHT c RGB Накладной 49 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5000-S 60W RGB
2 369 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5000-S 60W STARLIGHT с RGB Накладной 55 см
Світильник Feron AL5000-S 60W STARLIGHT є гарною альтернативою звичайної люстри. Класичний і стильний дизайн світильника підійде для будь-якого приміщення. Це трохи зменшений варіант моделі світильника Feron AL5000 60W.
Може освітити приміщення площею до 20 кв. м.
Світильник (люстра) дуже економний, його споживана потужність становить 60W.
Світильник має ефект "зіркового неба" у ввімкненому стані, який створюється завдяки прозорим вкрапленням у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам.
Світлодіоди розміщені рівномірно на всій площі світильника, що забезпечує однорідне світіння, без виникнення темних зон. Також завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник.
Світильник Feron AL5000-S 60W STARLIGHT має безпечне, комфортне для очей світіння.
Колір світіння з регулюванням — від теплого світла 2700 К до холодного світла 6500К.
Світильник має функція димераза допомогою пульта можна регулювати його яскравість.
Є режим нічника.
Функція пам'яті, яка дає змогу запрограмувати світильник, щоб він самостійно вимкнувся через 0.5 години або за 1 годину.
Також, крім звичайного режиму, у цій моделі є режим RGB — світіння по черзі різними кольорами: червоний, зелений, синій.
напруга — 230V.
Потужність — 60W.
Матеріал корпусу — Алюміній.
Матеріал розсіювача — Акриловий полімер.
Світловий потік max 4900Lm.
Колір корпусу — Білий.
Колірна температура — 3000-6500К+RGB.
Ступінь захисту — IP20.
Діаметр — 490 мм.
Висота — 78 мм.
Ресурс роботи світильника 50000 годин.
Гарантія — 2 роки.

Інші види світлодіодних стельових світильників, SMART світильників і люстр із пультом і без пульта можна побачити на нашому сайті "Світ Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49 см |
| Висота | 7.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий потік | max 4900Lm |
| Драйвер | Вбудований |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Колір світіння | 3000-6500К + RGB |
| Форма світильника | Кругла |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 369 ₴









