
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5000 36W STARLIGHT c RGB Накладной
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5000 36W RGB
1 751 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5000 36W STARLIGHT с RGB Накладной
Світильник Feron AL5000 36W STARLIGHT є гарною альтернативою звичайної люстри. Класичний і стильний дизайн світильника підійде для будь-якого приміщення.
Може освітити приміщення площею до 12 кв. м.
Світильник (люстра) дуже економний, його споживана потужність становить 36W.
Світильник має ефект "зіркового неба" у ввімкненому стані, який створюється завдяки прозорим вкрапленням у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам.
Світлодіоди розміщені рівномірно на всій площі світильника, що забезпечує однорідне світіння, без виникнення темних зон. Також завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник.
Світильник Feron AL5000 36W STARLIGHT має безпечне, комфортне для очей світіння.
Колір світіння з регулюванням — від теплого світла 2700 К до холодного світла 6500К.
Світильник має функція димераза допомогою пульта можна регулювати його яскравість.
Є режим нічника.
Функція пам'яті, яка дає змогу запрограмувати світильник, щоб він самостійно вимкнувся через 0.5 години або за 1 годину.
Також, крім звичайного режиму, у цій моделі є режим RGB — світіння по черзі різними кольорами: червоний, зелений, синій.
Діаметр — 45.5 см.
Висота — 7.8 см.
Ресурс роботи світильника 50000 годин.
Гарантія — 2 роки.

Інші різновиди світлодіодних стельових світильників, SMART світильників і люстр із пультом і без пульта можна побачити на нашому сайті "Світ Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45.5 см |
| Висота | 7.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий потік | max 2880 Lm |
| Драйвер | Вбудований |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір світіння | 3000-6500К + RGB |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Форма світильника | Кругла |
- Ціна: 1 751 ₴









