
Фітолампа для рослин LED VIDEX Filament A60FF 08W E27 1000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-A60FF-08271
142 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Фiтолампа для рослин VIDEX Filament A60FF 08W E27 1000K
У холодний період року рослинам не вистачає світла. Вирішенням цієї проблеми є фитоосвещение.
Фитолампа для рослин VIDEX Filament 8W стимулює та прискорює ріст і розвиток рослин, розсади, квітів, овочів та плодів, а також підвищує їх врожайність.
Лампа LED VIDEX Filament A60FF 08W зроблена під патрон Е27, тому вона може використовуватися в домашніх умовах для вирощування розсади, для освітлення декоративних рослин, а також в теплицях і парниках.
Спектр світіння світильника підібраний таким чином, щоб максимально прискорити ріст рослин. Світильник безпечний для всіх видів рослин, він має приємне рожеве світіння і може використовуватися в приміщеннях. Він стимулює ріст кореневої системи рослин, а також процеси фотосинтезу і розмноження.
Характеристики:
Потужність - 8W
Світловий потік - 300Lm
Тип цоколя - Е27
Особливості - фитолампа Filament
Колірна температура - 1200K, біколорна
Напруга - AC 198-242 V
Кут розсіювання - 360 градусів
Ресурс роботи - 30000 годин
Матеріал корпусу - скло
Гарантія - 2 роки.
Інші види фитоламп і фитосветильников можна підібрати на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Термін служби | 30000 годин |
| Світловий потік | 300 лм |
| Спектр світіння | Червоно-синій |
| Напруга | AC 198-242 V |
| Колірна температура | 1200К, біколорна |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Тип цоколя | Е27 |
| Форма лампи | A60 |
| Користувацькі характеристики | |
| Кут розсіювання, градусів | 360 |
| Клас енергоспоживання | В |
| Енергоефективність | 38 Lm/W |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.5 |
| Частота | 50/60Hz |
| Максимальна сила струму | 72 mA |
| Якість світла | > Ra 40 |
| Розміри | |
| Розмір, мм | 60Х105 мм |
- Ціна: 142 ₴

