Світлодіодний прожектор LED VIDEX 100W 5000K 220V
Стильний і якісний прожектор від фірми VIDEX. Сфера застосування - для загального і декоративного освітлення архітектурних та торгових об'єктів, рекламних конструкцій, для вуличного освітлення: садів і парків, приватних будинків, парковок, промислових підприємств, для створення світлових ефектів і т. п.
Особливості даної серії прожекторів - міцний, тонкий алюмінієвий корпус білого кольору, нейтральне світло!
Прожектор VIDEX 100W має тривалий термін експлуатації, високий ступінь захисту від впливу навколишнього середовища і підвищену стійкість до навантажень під час включення і виключення.
Характеристики та переваги:
Потужний світловий потік - 9000Lm;
Колірна температура - 5000К.
Напруга - 175-250V.
Висока ступінь захисту - IP65.
Якісний драйвер;
Висока энергоэффективость - 90Lm/W.
Матеріал корпусу - алюміній
Матеріал розсіювача - ударостійке скло.
Габарити - 310Х229Х40 мм.
Тривалий експлуатаційний ресурс - до 30 000 годин;
Гарантійний термін - 2 роки.
У нашому інтернет-магазині "Світ Декор" також можна вибрати прожектора іншої серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) у розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення парковок, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Вага | 1500 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга | AC 175-250V |
| Енергоефективність | 90Lm/W |
| Якість світла | >75Ra |
| Сила струму (макс.) | 500mA |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
| Частота струму (Гц) | 50/60 |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий (5000К) |
| Цоколь | Кабель з заземленням |
| Матеріал розсіювача | Ударостійке скло |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Розміри | |
| Габарити, мм | 310Х229Х40 |
- Ціна: 1 211 ₴



