
Світлодіодна Лампа настільна FERON DE1727 7W Чорна 5000К (для навчання, роботи)
- Під замовлення
- Код: DE1727 black
Відправка з 07 квітня 2026554 ₴
Світлодіодна Лампа настільна FERON DE1727 7W Чорна 5000К (для навчання, роботи)
Це світлодіодна настільна лампа, яка зроблена під ретро-стиль і нагадує класичні настільні лампи 60-х років. Настільна лампа Feron DE1727 добре підійде як для будинку (для занять для дитини і школяра), так і для офісу.
Настільна лампа Feron DE1727 вмикається за допомогою кнопки на підставі світильника.
Великою перевагою настільної лампи є наявність гнучкої ніжки, за допомогою якої можна направити світло в потрібному напрямку.
Потужність - 7w.
Світловий потік - 350 Lm.
Матеріал корпусу - пластик.
Колірна температура: 5000К (білий світ).
Розмір - 400Х160Х170 мм.
Гарантія - 1 рік.

Комплектація: настільна лампа, шнур завдовжки 1,2 м для підключення до мережі 220V, інструкція з експлуатації (українською мовою).
Настільна лампа Feron DE1727 представлена в двох кольорах: білий, чорний.
Інші моделі світлодіодних настільних ламп від різних виробників ("Feron", "Delux", "Videx", "Maxus") можна вибрати на нашому сайті "Світло Декор" у розділі: "Настільні лампи світлодіодні (LED)".
Приємних Вам покупок - інтернет магазин "Декор Світло" !
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Світловий потік | 350 lm |
| Матеріал розсіювача | Матовий акриловий полімер |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Температурний режим експлуатації, °C | +5...+40 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Гарантія | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 554 ₴

