Новинка

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник лінійний світлодіодний LED VIDEX 54 W 1.2М 5000К плазма
Дуже яскравий лінійний світлодіодний світильник фірми Videx. Підійде як для дому, так і для офісу.
Переваги:
- стандартний розмір — 120 см;
- стильний дизайн;
- миттєве увімкнення і яскраве, стабільне світіння без мерехтіння;
- великий ресурс роботи 30 000 годин;
- немає інфрачервоних і УФ-випромінювання;
Характеристики:
Потужність — 54W.
Світловий потік 5940Lm.
напруга — 85-265V.
Колір світіння — 5000 К (білий).
Матеріал корпусу — алюміній + пластик.
Гарантія — 3 роки.
Тип цоколя - кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 54 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для реклами |
| Колір світіння | Білий |
| Сила струму (макс.) | 410 mA |
| Частота | 50/60Hz |
| Димминг (регулювання яскравості) | Немає |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 5940 лм |
| Світлова віддача | 110 лм/Вт |
| Кут падіння, град | 120 |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 1215Х75Х25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Кабель |
| Матеріал плафона, підвісок | Матовий пластик |
| Напруга мережі | AC85-265V |
- Ціна: 567 ₴


