Новинка

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светильник линейный светодиодный LED VIDEX 27W 0,6М 5000К плазма
Очень яркий линейный светодиодный светильник фирмы Videx. Подойдет как для дома, так и для офиса.
Преимущества:
- компактный размер - 60 см;
- стильный дизайн;
- мгновенное включение и яркое, стабильное свечение без мерцаний;
- значний ресурс роботи у 30 000 годин;
- відсутність інфрачервоних та УЛЬТРАФІОЛЕТОВИХ випромінювань;
Характеристики:
Потужність - 27W.
Світловий потік - 2970Lm.
Напруга - 85-265V.
Колір світіння - 5000К ( білий).
Матеріал корпусу - алюміній + пластик.
Гарантія - 3 роки.
Тип цоколя - кабель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 27 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Колір світіння | Білий |
| Сила струму (макс.) | 200 mA |
| Частота | 50/60Hz |
| Димминг (регулювання яскравості) | Немає |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 2970 лм |
| Світлова віддача | 110 лм/Вт |
| Кут падіння, град | 120 |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 615Х75Х25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип цоколя | Кабель |
| Матеріал плафона, підвісок | Матовий пластик |
| Напруга мережі | AC85-265V |
- Ціна: 353 ₴


