
Архітектурний Світильник Feron DH028 LED 3W 4000K Настінний Чорний
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DH028 black
391 ₴
Показати оптові ціниАрхітектурний Світильник Feron DH028 LED 3W 4000K Настінний Чорний
Ця модель світильників призначена для декоративної підсвітки фасадів, як настінний фасадний бра. Вони також застосовуються для підсвічування терас, балконів, стін або крильця в будинку.
Це світлодіодний вуличний світильник потужність якого становить 3W.
Фасадний світильник DH028 має міцний пластиковий корпус. Це вуличний світильник, який має ступінь захисту IP54.
Тип світильника — Накладний.
Напруга — 230V.
Потужність — 3W.
Світловий потік 100Lm.
Матеріал корпусу — Пластик.
Колір корпусу Чорний.
Колірна температура — 4000К.
Розмір — 120Х120Х50 мм.
Драйвер - У комплекті.
Інші моделі фасадних, архітектурних і тротуарних світильників можна підібрати на нашому сайті "Світ Декор".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 230 В |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність | 3 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Світловий потік | 100 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна температура | 4000K |
| Користувацькі характеристики | |
| Розмір, мм | 120Х120Х50 |
- Ціна: 391 ₴



