Світильник пастка від комарів, мух, мошок Lemanso LM3066 Т5 6W G5 220V на 30м2
Світильник застосовується для автоматичного знищення літаючих комах: комарів, молі, ґедзів, мух, ос, мошок і т. д.
Всім відомо, що літаючі комахи злітаються на світло в темний час доби. Тому були створені спеціальні лампи-пастки для їх знищення. Ультрафіолетове випромінювання в певному діапазоні, більше приваблює комах, ніж звичайне освітлення, тому його використовують для створення електричних приладів для автоматичного знищення літаючих комах.
У світильник вмонтована ультрафіолетова лампа. Вона огороджена металевою спіраллю, яка знаходиться під високою напругою. Ультрафіолетове світло приваблює комах, вони летять на цю спіраль і гинуть. Після цього залишки комах потрапляють на спеціальний піддон, який розташований у нижній частині світильника. Піддон легко виймається і чиститься.
Світильник не містить хімікатів, диму, запаху, аерозолів і працює абсолютно безшумно.
Область применения: светильник предназначен для использования как внутри помещения, так и снаружи. Он подходит для веранд, террас, садов, открытых площадок, кафе, баров, ресторанов.
Электрическая лампа от комаров отличается высокой эффективностью и малым потреблением электроэнергии.
Ультрафиолетовое излучение, используемое в светильнике совершенно безопасно для людей.
Лампа от комаров имеет также защитный корпус. Специально разработанная ультрафиолетовая трубка абсолютно безопасна для человека и домашних животных. Сила тока на электроде (спирали) составляет 5mA, что значительно ниже максимально допустимой.
На светильнике сверху есть скоба, за которую его можно подвешивать на деревья.
Назначение ловушки - от комаров, мух, мошек, моли, ос и других насекомых.
Применение - на открытом воздухе или внутри помещения.
Мощность - 6W.
Патрон - G5.
Тип используемых ламп - Ультрафиолетовая лампа.
Количество патронов - 1.
Напряжение - 220 - 240V.
Степень защиты - IP20.
Площа дії - 30 кв. м.
Матеріал корпусу - Метал.
Колір корпусу - Чорний.
Висота світильника - 295 мм.
Ширина світильника - 115 мм.
Перед тим, як почистити піддон світильника, його обов'язково треба вимкнути з мережі.
На нашому сайті "Світло Декор" можна підібрати також різні моделі газонних світильників у розділі: "Садові світильники і ліхтарі на сонячних батареях, відлякувачі", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g9697360-sadovye-svetilniki-fonari
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Площа дії | 30 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 115 мм |
| Висота | 295 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Патрон | G5 |
| Тип ламп | Ультрафіолетова лампа |
- Ціна: 776 ₴


