Світлодіодний прожектор LEMANSO 20 W RGB + пульт
Прожектори з RGB-свіченням застосовуються для освітлення вітрин, торгових центрів, виставкових залів, фонтанів, кафе, ресторанів і дискотек.
Прожектор RGB керується за допомогою ІЧ пульта, який має 4 програми зміни кольору та 15 стандартних статичних відтінків. Також є кнопки регулювання яскравості та швидкості зміни відтінків. За допомогою пульта дистанційного керування також можна ввімкнути та вимкнути прожектор.
Дальність роботи пульта — приблизно 6 метрів прямої видимості.
Кількість світлодіодів — 1LED СОВ.
Колір світіння — RGB.
Матеріал корпусу — алюміній.
Ступінь захисту — IP65.
Колір корпусу сірий.
Розміри — 180Х145Х135 мм.
Контролер і пульт дистанційного керування в комплекті.
У нашому інтернет-магазині також можна вибрати прожектора інший серії та потужності від різних виробників (Feron, Videx, Horos) в розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип управління | Дистанційне |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Пульт дистанційного керування |
| Напруга | 100-265V |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри | |
| Габарити | 180Х145Х135 мм |
- Ціна: 485 ₴





