
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5000 60W STARLIGHT c RGB Накладної 55 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5000 60W RGB
2 583 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5000 60W STARLIGHT з RGB Накладної 55 см
Світильник Feron AL5000 60W STARLIGHT є доброю альтернативою звичайній люстри. Класичний і стильний дизайн світильника підійде для будь-якого приміщення.
Може освітити приміщення площею до 20 кв. м.
Світильник (люстра) дуже економічний, його потужність складає 60W.
Світильник має ефект "зоряного неба" у включеному стані, який створюється завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам.
Світлодіоди розміщені рівномірно по всій площі світильника, що забезпечує однорідне світіння, без виникнення темних зон. Також, завдяки цьому, забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник.
Світильник Feron AL5000 60W STARLIGHT має безпечне, комфортне для очей світіння.
Колір світіння з регулюванням - від теплого світла 2700К до холодного світла 6500К.
У світильнику є функція диммера, з допомогою пульта можна регулювати його яскравість.
Є режим нічника.
Функція пам'яті, яка дозволяє запрограмувати світильник, щоб він самостійно виключився через 0.5 години або через 1 годину.
Також крім звичайного режиму, в даній моделі є режим RGB - світіння поперемінно різними кольорами: червоний, зелений, синій.
Діаметр - 55.5 см.
Висота - 7.3 см.
Ресурс роботи світильника - 50000 годин.
Гарантія - 2 роки.

Інші види світлодіодних світильників, SMART світильників і люстр з пультом і без пульта можна побачити на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55.5 см |
| Висота | 73 см |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий потік | max 4900Lm |
| Драйвер | Вбудований |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 2 роки |
| Колір світіння | 3000-6500К + RGB |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Форма світильника | Кругла |
- Ціна: 2 583 ₴









