
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5100 EOS 60W c RGB 50 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5100 60W RGB
2 820 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5100 EOS 60W c RGB 50 см
Світильник Feron AL5100 EOS 60W є доброю альтернативою звичайній люстри. Класичний і стильний дизайн світильника підійде для будь-якого приміщення.
Може освітити приміщення площею до 20 кв. м.
Світильник (люстра) дуже економічний, його потужність складає 60W.
Світильник має ефект "зоряного неба" у включеному стані, який створюється завдяки прозорим вкрапленням в плафоні, а також теплим і білим світлодіодам.
Світлодіоди розміщені рівномірно по всій площі світильника, що забезпечує однорідне світіння, без виникнення темних зон. Також, завдяки цьому, забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник.
Світильник Feron AL5000 60W STARLIGHT має безпечне, комфортне для очей світіння.
Колір світіння з регулюванням - від теплого світла 2700К до холодного світла 6500К.
Також дана модель, крім основного світіння, має режим RGB - світіння (червоний, синій, зелений).
У світильнику є функція диммера, з допомогою пульта можна регулювати його яскравість.
Є режим нічника.
Функція пам'яті, яка дозволяє запрограмувати світильник, щоб він самостійно виключився через 0.5 години або через 1 годину.
Діаметр - 50 см.
Висота - 8 см.
У комплекті пульт дистанційного керування.
Ресурс роботи світильника - 50000 годин.
Гарантія - 2 роки.

Інші види світлодіодних світильників, SMART світильників і люстр з пультом і без пульта можна побачити на нашому сайті "Світло Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий потік | 300-4900Lm з можливістю регулювання |
| Драйвер | Вбудований |
| Додаткові можливості | Режим RGB (різні кольори: червоний, синій, зелений) |
| Основні | |
| Гарантія | 2 роки |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000-6500K |
| Колір | Білий з хромової окантовкою |
| Форма світильника | Кругла |
- Ціна: 2 820 ₴









