
Світлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5200 DIAMOND 36 W 41 см Накладний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL5200 36W
1 430 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник (люстра) з пультом Feron AL5200 DIAMOND 36 W 41 см Накладний
Світильник сучасного дизайну, підходить практично для будь-якого приміщення в будинку (гостинної, кухні, спальні, коридору), а також для адміністративних та офісних помещений.
Може освітити приміщення площею до 15 кв. м.
Світильник (люстра) дуже економний, його споживана потужність становить 36W.
Світильник має ефект "зіркового неба" у ввімкненому стані, який створюється завдяки прозорим вкрапленням у плафоні, а також теплим і білим світлодіодам.
Світлодіоди розміщені рівномірно на всій площі світильника, що забезпечує однорідне світіння, без виникнення темних зон. Також завдяки цьому забезпечується рівномірне освітлення всього приміщення, де встановлений світильник.
Світильник Feron AL5200 DIAMOND має безпечне, комфортне для очей світіння.
Колір світіння з регулюванням — від теплого світла 2700 К до холодного світла 6500К.
Світильник має функція димераза допомогою пульта можна регулювати його яскравість.
Є режим нічника.
Функція таймера, яка дає змогу запрограмувати світильник, щоб він самостійно вимкнувся через 0.5 години або за 1 годину.
Діаметр — 41 см.
Висота — 9 см.
У комплекті дистанційний пульт.
Ресурс роботи світильника 50000 годин.
Гарантія — 2 роки.

Інші різновиди світлодіодних стельових світильників, SMART світильників і люстр із пультом і без пульта можна побачити на нашому сайті "Світ Декор".
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 41 см |
| Висота | 9 см |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий потік | від 300 до 2880Lm з можливістю регулювання |
| Драйвер | Вбудований |
| Основні | |
| Гарантія | 2 роки |
| Ресурс роботи | 50000 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | 3000-6500K |
| Форма світильника | Кругла |
- Ціна: 1 430 ₴







