
Газонні відлякувач кротів, гризунів на сонячній батареї Lemanso LM3404 маленький круглий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3404
252 ₴
Показати оптові ціниГазонні відлякувач кротів, гризунів на сонячній батареї Lemanso LM3404 маленький круглий
Електронний прилад для відлякування земляних шкідників (кротів, гризунів, змій) працює на сонячній батареї. Відлякувач посилає звукові хвилі в усі напрямки. Ці звукові хвилі настільки різкі для шкідників, що вони намагаються уникати цього району. У місцях скупчення шкідників бажано використовувати кілька приладів (два і більше).
Енергія сонця від сонячної батареї перетворюється в електричну енергію, яка потім зберігається у вбудованому нікель-метал-гидридном (Ni-Mh) акумуляторі.
Верхня частина приладу (капелюшок) виготовлена з ударо - і морозостійкого матеріалу ABS. Нижня частина приладу закріплена гвинтами до капелюшку.
Кришка сонячної панелі повністю водонепроникна (IP44). Сонячна батарея може вловлювати світло не тільки прямо зверху, але і з бічного кута.

Газонні відлякувач LM3404 оснащений вимикачем на 4 положення:
1. Включення/Вимикання.
2. Звук.
3. Вібрація.
4. Звук + вібрація.
Вимикач розташований в нижній частині капелюшки приладу і захищений від води.
Акумулятор - 1 АААх1,2В/Ni-MH 200mAh.
Колір - Зелений, Чорний.
Матеріал капелюшки - Пластик.
Матеріал ніжки - Алюміній.
Радіус дії - 30 м.
Ступінь захисту - IP44.
Вимикач - є.
Висота - 24.5 см.
Ширина капелюшки - 6 см.
Інтервали звуку і вібрації різної довжини, завдяки функції випадкового генератора. Довжина сигналів в проміжку 5-20 секунд.
Вібрації низької частоти - мінімум 425 Гц, допустиме відхилення - 25 Гц, не нижче 400 Гц.
На нашому сайті "Світло Декор" можна підібрати також різні моделі газонних світильників у розділі: "Садові світильники і ліхтарі на сонячних батареях, відлякувачі", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g9697360-sadovye-svetilniki-fonari
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Дальність дії | 30 м |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 0.425 кГц |
| Колір | Зелений |
| Батарея | 1,2 V АА Ni-MH 600mAh |
| Загальні | |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 245 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Спосіб монтажу | В грунт |
- Ціна: 252 ₴
