
Світильник газонний (садово-парковий) на сонячній батареї з викл. від комарів Lemanso LM3409 великий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3409
432 ₴
Показати оптові ціниСвітильник газонний (садово-парковий) на сонячній батареї з викл. від комарів Lemanso LM3409 великий
Стильний і практичний світильник Lemanso LM3409 працює на сонячній батареї. Крім основного режиму світильника має також функцію автоматичного знищення комах (комарів, молі, ґедзів, мух, мошок, ос тощо).
У світильник вмонтована ультрафіолетова лампа. Вона огороджена металевою спіраллю, яка знаходиться під напругою. Ультрафіолетове світло приваблює комах, вони летять на цю спіраль і гинуть.
Світильник заряджається за допомогою сонячної батареї і не містить хімікатів, диму, запаху, аерозолів.
Світильник має захисний корпус. Ультрафіолетова лампа абсолютно безпечна для людей і домашніх тварин.

Газонні світильник LM3409 має два режими:
1. Режим світильника (білого кольору) - для освітлення саду, доріжок, клумб, ландшафтів і т. п.
2. Режим знищення комарів і інших комах (блакитного кольору).
Також є режим перемикача/вимикача.
На газонному світильнику зверху є скоба, за яку його можна підвішувати на дерева у вигляді будиночка.
Кількість світлодіодів - 2 LED.
Колір світіння - Білий (6400K).
Матеріал корпусу - Пластик.
Колір корпусу - Чорний.
Час роботи без підзарядки - 6-8 годин.
Час зарядки - 4-6 годин.
Ступінь захисту - IP44.
Вимикач - є.
Висота світильника - 59 см.
Довжина світильника - 15 см.
Ширина світильника - 15 см.
В робочому стані світильник знаходиться під високою напругою! Будьте акуратні. Якщо світильник потрібно перенести або почистити, то необхідно обов'язково вимкнути за допомогою вимикача.
На нашому сайті "Світло Декор" можна підібрати також різні моделі газонних світильників у розділі: "Садові світильники і ліхтарі на сонячних батареях, відлякувачі", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g9697360-sadovye-svetilniki-fonari
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Додаткові функції | Режим знищення комарів |
| Батарея | 2*1,2 V AA Ni-MH 600mAh |
| Розміри | |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 59 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 432 ₴




