
Світильник газонний (садово-парковий) на сонячній батареї з викл. від комарів Lemanso LM3408 маленький
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LM3408
302 ₴
Показати оптові ціниСвітильник газонний (садово-парковий) на сонячній батареї з викл. від комарів Lemanso LM3408 маленький
Стильний і практичний світильник Lemanso LM3408 працює на сонячній батареї. Крім основного режиму світильника має також функцію автоматичного знищення комах (комарів, молі, ґедзів, мух, мошок, ос тощо).
У світильник вмонтована ультрафіолетова лампа. Вона огороджена металевою спіраллю, яка знаходиться під напругою. Ультрафіолетове світло приваблює комах, вони летять на цю спіраль і гинуть.
Світильник заряджається за допомогою сонячної батареї і не містить хімікатів, диму, запаху, аерозолів.
Світильник має захисний корпус. Ультрафіолетова лампа абсолютно безпечна для людей і домашніх тварин.

Газонні світильник LM3408 має два режими:
1. Режим світильника - для освітлення саду, доріжок, клумб, ландшафтів і т. п.
2. Режим знищення комарів і інших комах.
Кількість світлодіодів - 1 LED.
Колір світіння - Білий (6400K).
Матеріал корпусу - Пластик.
Колір корпусу - Чорний.
Час роботи без підзарядки - 6-8 годин.
Час зарядки - 4-6 годин.
Ступінь захисту - IP44.
Вимикач - є.
Висота світильника - 41.5 см.
Ширина світильника - 13.5 см.
В робочому стані світильник знаходиться під високою напругою! Будьте акуратні. Якщо світильник потрібно перенести або почистити, то необхідно обов'язково вимкнути за допомогою вимикача.
На нашому сайті "Світло Декор" можна підібрати також різні моделі газонних світильників у розділі: "Садові світильники і ліхтарі на сонячних батареях, відлякувачі", якщо перейти за посиланням:
https://svetdecor.com.ua/g9697360-sadovye-svetilniki-fonari
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Додаткові функції | Режим знищення комарів |
| Батарея | 1,2 V АА Ni-MH 600mAh |
| Розміри | |
| Висота | 41.5 см |
| Ширина | 13.5 см |
- Ціна: 302 ₴




