
Світлодіодна Настільна Лампа з Регулятором Яскравості (акумулятора немає) FERON DE1725 9W 6400К LED Чорна (для манікюру)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DE1725 6400K black
628 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодна Настільна Лампа з Регулятором Яскравості FERON DE1725 9W 6400К LED Чорна (для манікюру) акумулятора немає
Це сучасний аналог звичайних настільних ламп. Завдяки стильному і сучасному дизайну світлодіодна настільна лампа Feron DE1725 9W добре підійде як для будинку, так і для офісу, її можна використовувати як для занять школяра, так і для манікюру та шиття. У світильнику DE1725 використовуються 30 світлодіодів типу SMD5730, їх загальна потужність становить 9W.
Настільна лампа Feron DE1725 управляється за допомогою сенсорної панелі у вигляді кнопки, розташованої на підставі. Регулювання здійснюється наступним чином: перше торкання сенсорної кнопки - включення на мінімальну яскравість, друге - середній режим яскравості, третє - максимальна яскравість, четверте - вимикання.
Основні переваги світильника FERON DE1725:
- сенсорний вмикач, який регулює яскравість завдяки вибору одного з трьох режимів;
- три рівня яскравості;
- якісний глянсовий пластик;
- яскраве світіння без мерехтінь;
- безпечний для очей світло;
- тривалий термін служби - 30000 годин;
- большая экономия электроэнергии (до 80% по сравнению с обычными лампами);
- экологически безопасный (отсутствие инфракрасных и УФ излучений, не содержит ртути и свинца);
- современные электронные компоненты и комплектующие обеспечивают надежную и долгосрочную работу светильника.
Комплектация: настольная лампа, сетевой шнур длиной 1,5 м для подключения к сети 220V, инструкция по эксплуатации (на украинском языке).
Цветовая температура: 6400К (холодный белый свет),также есть лампы 4000К (нейтральный белый свет).
Настольная лампа Feron DE1725 9W LED представлена в четырёх цветах: белый, черный, розовый, голубой.
Другие модели светодиодных настольных ламп от разных производителей ("Feron", "Delux", "Videx", "Maxus" и другие) можно выбрать на нашем сайте
в разделе: "Настольные лампы светодиодные (LED)", перейдя по ссылке: https://svetdecor.com.ua/g22600738-nastolnye-lampy-svetodiodnye
Приятных Вам покупок - интернет магазин "Свет Декор" !
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колірна температура | 6400К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 720 lm |
| Кількість світлодіодів | 30LED |
| Матеріал розсіювача | Матовий акриловий полімер |
| Матеріал корпусу | пластик, резина |
| Температурний режим експлуатації, °C | +5...+40 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Користувацькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 628 ₴






