
Аварійний покажчик "ВИХIД" (ВИХ, EXIT) Feron EL55 зелений зі стрілкою двосторонній
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: EL55
396 ₴
Показати оптові ціниАварійний покажчик "ВИХIД" (ВИХ, EXIT) Feron EL55 зелений зі стрілкою двосторонній
Аварійний покажчик "Вихід" має широку сферу застосування. Згідно з вимогами протипожежної безпеки, такі світильники мають встановлюватися у кожному громадському приміщенні, особливо в школах, дитячих садках, інститутах, торгових організаціях, офісах і виробничих приміщеннях. Світильники аварійного освітлення обладнані вбудованими акумуляторами, що дає змогу працювати в автономному режимі світіння тривалий час.
Світлодіодний аварійний світильник "Вихід" має напис двома мовами: українською та англійською.
Аварійний світильник "ВИХIД" EL55 Feron під'єднується до електромережі 220V. У разі вимкнення електроенергії світильник автоматично переходить на режим роботи від вбудованого акумулятора.
Напис на світильнику світиться яскравим зеленим світлом. На корпусі світильника зображена стрільця з людиною, що біжить, яка показує напрямок руху (вправо або вліво).
Аварійний світильник зазвичай встановлюється над дверима, які ведуть на сходи або вулицю, що допомагає легше знайти вихід із будівлі, наприклад, у разі евакуації.
Характеристики аварійного світильника "ВИХ":
Застосування — аварійні покажчики.
Потужність — 0,8W.
Колір світіння — зелений.
Розмір — 355Х145Х25 мм.
Акумулятор — 1.2V 800mA/h.
Час заряджання — 18 годин.
Час автономної роботи 1,5 години.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Настінний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Режим роботи | Аварійний |
| Потужність | 0.8 Вт |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Час роботи в аварійному режимі | 2 годин |
| Особливості виконання | Зі стрілкою, двосторонній |
| Колір світіння | Зелений |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 48 лм |
| Кількість сторін підсвічування | 2 |
| Додаткові характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 24 годин |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Користувацькі характеристики | |
| Застосування освітлення | Аварійний покажчик |
| Розмір, мм | 355Х145Х25 мм |
| Тип акумулятора | 1.2 V 800mA/h |
- Ціна: 396 ₴
