
Вбудований світильник Feron DL0375 GU5.3 MR-16 точковий поворотний білий круг
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DL0375_white
84 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Вбудований світильник Feron DL0375 GU5.3 MR-16 точковий поворотний білий круг
Це універсальний і недорогий варіант точкового поворотного світильника під лампу типу MR-16. Світильник DL0375 має сучасний і стильний дизайн, він може використовуватися як основне освітлення, так і для світлових акцентів у певних ділянках приміщення або на окремих предметах інтер'єру. Такі світильники будуть прикрасою будь-якого інтер'єру, їх можна поставити в житлових, торгових та адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо. Світильник добре підходить для вологих приміщень: ванних кімнат, басейнів тощо
Конструкція кріплення лампи передбачає її поглиблене розташування, що відповідає останнім тенденціям у дизайні інтер'єрів, і дає змогу створити акцентне освітлення. Такий спосіб розташування лампи створює максимально м'яке, приємне та комфортне для очей сприйняття світла.
Світильник виготовлений з високоякісного термостійкого пластику, не жовтіє в процесі експлуатації. За своїми характеристиками такі світильники не поступаються металевим світильникам.
Завдяки поворотному плафону можна регулювати напрямок світлового потоку.
Комплектація: без лампи. У комплекті зі світильником йде патрон із цоколем G5.3.
Колір корпусу білий.
Використовувати тільки зі світлодіодною лампою.
Під цей світильник підходять будь-які світлодіодні led лампи розмір MR-16 , їх можна підібрати в нашому інтернет-магазині "Світ Декор".
Розмір — 90х29 мм.
Вбудований розмір — 75-80 мм.

На нашому сайті представлені також інші види вбудованих точкових світильників, а саме: точкові світлодіодні світильники з LED-підсвіткою, кардані світильники, алюмінієві точкові світильники, точкові вбудовані мітлики — кольорове лиття, гіпсові, штамповані, точкові декоративні світильники (скло) під лампу типу MR16 і під лампу типу "капсула".
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Виробник | Feron |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма лампи | MR-16 |
- Ціна: 84 ₴


