
Вбудований світлодіодний LED світильник для меблів і вітрин SILVIA 1 W Horos Electric
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Вбудований світлодіодний LED світильник для меблів і вітрин SILVIA 1W Horos Electric
Точковий вбудований світильник SILVIA 3W Horos Electric застосовується для декоративного освітлення. Він легко монтується до підвісної стелі, а також вбудовується в шафи, меблі, вітрини. Кругла форма світильника є чудовим рішенням в кімнатах з оригінальним інтер'єром у стилі хай-тек, а також є додатковим освітленням.
Точковий світлодіодний LED світильник SILVIA 3W Horos Electric має такі характеристики:
Споживана потужність - 1W.
Світловий потік 70Lm.
Колірна температура — 4200К.
Ступінь захисту — IP20.
Матеріал корпусу — метал.
Колір корпусу білий, матовий хром.
Кут розсіювання — 20°.
Тип світлодіодів — POWER LED.
Розміри — 41 Х 35 мм.
Врізний отвір 32 мм.
Термін експлуатації — 30000 годин.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 1 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Термін служби | 30000 годин |
| Світловий потік | 70Lm |
| Тип світлодіодів | POWER LED |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кут розсіювання, градусів | 20° |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Діаметр врізного отвору | 32 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 4200К (білий) |
| Колір | Білий, матовий хром |
- Ціна: 220 ₴

