
Світлодіодний світильник LED ART ЖКГ овальний VIDEX 11W IP65 5000K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VD_15W_obod_oval
338 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний світильник LED ART ЖКГ овальний VIDEX 11W IP65 5000K
Це накладної світлодіодний світильник незвичайної форми - у вигляді світиться овалу (обода). Є економічною і надійною заміною традиційних закритих світильників з лампою.
Дозволяє економити електроенергію в порівнянні з альтернативними джерелами світла.
Сфера применения этих светильников достаточно широкая - они предназначены для использования в промышленном секторе, на муниципальных ЖКХ объектах, в домах (для ванных комнат), на приусадебных участках. Также могут использоваться для освещения гаражей, подъездов, лестничных клеток, складских и других помещений
с повышенным уровнем влажности и пыли.
Преимущества светильника VIDEX ЖКХ 11W овал:
- большой коэффициент защиты (IP65);
- широкий диапазон рабочей температуры (от -30 до +50 °С);
- большой рабочий диапазон напряжения (от 180 до 260 V);
- стійкість до великої кількості включень і виключень;
- джерелом світла служать якісні світлодіоди;
- довговічність і висока ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища.
- після монтажу не потребує обслуговування протягом усього терміну експлуатації.
Потужність - 11W.
Температура світіння - 5000К.
Світловий потік - 820Lm.
Тип цоколя - клемна колодка.
Кут розсіювання - 160°.
Клас захисту IP65.
Ресурс роботи - 30000 годин.
Гарантія - 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип світильника | Накладний |
| Гарантія | 2 роки |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 230 г |
| Габарити, мм | 190Х113Х41 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 820Lm |
| Колір світіння | Білий (5000К) |
| Напруга мережі | 180-260V |
| Кут розсіювання | 160° |
| Частота струму | 60 |
| Тип цоколя | Клемна колодка |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній, пластик |
| Форма світильника | Овальна |
| Енергоефективність | 75Lm/W |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Сила струму (макс.) | 100mA |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°С |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.5 |
- Ціна: 338 ₴

