
Світлодіодний LED світильник ART РКХ квадратний VIDEX 15 W IP65 5000 K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: VD_15W_obod_kvadrat
488 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний LED світильник ART РКХ квадратний VIDEX 15 W IP65 5000 K
Це накладний світлодіодний світильник незвичайної форми — у формі квадрата, що світиться (рамки). Є економічною і надійною заміною традиційних закритих світильників із лампою.
Дає змогу заощаджувати електроенергію, порівнюючи з альтернативними джерелами світла.
Сфера застосування цих світильників досить широка — вони призначені для використання в промисловому секторі, на муніципальних РКХ об'єктах, у будинках (для ванних кімнат), на присадибних ділянках. Також можуть використовуватися для освітлення гаражів, під'їздів, сходових клітин, складських та інших приміщень
з підвищеним рівнем вологості та пилу.
Переваги світильника VIDEX ЖКХ 15W квадрат:
- великий коефіцієнт захисту (IP65);
- широкий діапазон робочої температури (від -30 до +50 °С);
- великий робочий діапазон напруги (від 180 до 260 V);
- стійкість до великої кількості увімкнень і вимкнень;
- джерелом світла слугують якісні світлодіоди;
— довговічність і високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища.
— після монтажу не вимагає обслуговування впродовж усього терміну експлуатації.
Потужність — 15W.
Температура світіння — 5000 К.
Світловий потік 1100Lm.
Тип цоколя — клемна колодка.
Кут розсіювання — 160°.
Клас захисту IP65.
Ресурс роботи 30000 годин.
Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 380 г |
| Розміри | |
| Довжина | 190 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 190 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Світловий потік | 1100Lm |
| Кут розсіювання | 160° |
| Частота струму | 60 |
| Тип світильника | Накладної |
| Тип цоколя | Клемна колодка |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній, пластик |
| Колір світіння | Білий (5000К) |
| Форма світильника | Квадратна |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Напруга мережі | 180-260V |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Сила струму (макс.) | 130mA |
| Енергоефективність | 73Lm|W |
| Робоча температура | -30°C ~ +50°С |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.5 |
| Основні атрибути | |
| Гарантія | 2 роки |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
- Ціна: 488 ₴

