
Лампа світлодіодна LED VIDEX Filament G95FD 7W Е27 4100 К 220V димована
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
243 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
+380 (50) 695-04-18
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна LED VIDEX Filament G95FD 7W Е27 4100 К 220V димована
Красива лампа Едісона у формі кулі (прозора колба). Добре видно гарні за формою нитки.
Особливість — нейтральне світло світіння (4100К).
Споживана потужність лампи становить 7W (еквівалент лампи розжарювання — 70W).
Світловий потік 770Lm.
Тип цоколя — стандартний (Е27).
Колір колби — прозорий.
Лампа димується.
Гарантія 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 7 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 70 Вт |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Струм споживання | 55 мА |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Регулювання яскравості (керування яскравістю) | Є |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 770 лм |
| Енергоефективність | 110Lm/W |
| Якість світла | >90 Ra |
| Частота | 50/60Hz |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.57 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Температурний режим експлуатації, °C | -25°С +50°С |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма лампочки | Куля |
| Цоколь | Е27 |
| Габаритні розміри | |
| Габарити | 95ммХ136мм |
- Ціна: 243 ₴
