Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа світлодіодна LED VIDEX Filament ST64 5W Е27 2200 К 220V димована
Красива лампа Едісона у формі груші (прозора колба). Добре видно гарні за формою нитки.
Особливість — теплий світло світіння (2200К).
Споживана потужність лампи становить 5W (еквівалент лампи розжарювання — 50W).
Світловий потік 340Lm.
Тип цоколя — стандартний (Е27).
Колір колби — прозоре золото.
Лампа димується.
Гарантія 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 5 Вт |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 50 Вт |
| Кут свічення | 360 град. |
| Максимальна колірна температура | 2200 К |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма лампочки | Груша |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча напруга | 198 В |
| Максимальна робоча напруга | 242 В |
| Струм споживання | 37 мА |
| Регулювання яскравості (керування яскравістю) | Є |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 340 лм |
| Енергоефективність | 68Lm/W |
| Якість світла | >90 Ra |
| Частота | 50/60Hz |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.6 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Температурний режим експлуатації, °C | -25°С +50°С |
| Користувальницькі характеристики | |
| Цоколь | Е27 |
| Колір світіння | Теплий |
| Колір колби лампочки | Прозорий золото |
| Габаритні розміри | |
| Габарити | 64ммХ142мм |
- Ціна: 277 ₴

