
Світлодіодний світильник Feron AL520 5W накладний чорний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL520 5W
194 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Світлодіодний світильник Feron AL520 5W накладний чорний
Накладний світлодіодний світильник Feron AL520 з вбудованим світлодіодом типу COB. Застосовується для основного та зонального освітлення. Це універсальний світильник і сфера його застосування досить широка. Він може використовуватися для акцентної підсвітки: підсвічування ніш, шаф і полиць, робочих зон (на кухні або в кабінеті), підсвічування драбин та ін.
Також світильник підходить для коридорів, залів, приймальних та ін. Ця модель предназначена для встановлення в підвісні та гіпсокартонні стелі.
Світильник вмикається миттєво та забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків.
Споживана потужність — 5 Вт.
Світловий потік — 480 Lm
Колір корпусу — чорний
Колірна температура — 4000 К (нейтральний білий)
Розмір — 75Х18 мм
Ресурс роботи — 30000 годин
Гарантія — 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Світловий потік | 480Lm |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 18 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий (4000К) |
| Напруга мережі | 230V |
- Ціна: 194 ₴
