
Світлодіодний світильник Feron AL520 5W накладної білий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL520 5W
163 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
Светодиодный светильник Feron AL520 5W накладной белый
Накладной светодиодный светильник Feron AL520 со встроенным светодиодом типа COB. Применяется для основного и зонального освещения. Это универсальный светильник и сфера его применения достаточно широкая. Он может использоваться для акцентной подсветки: подсветка ниш, шкафов и полок, рабочих областей (на кухне или в кабинете), подсветки лестниц и др.
Також світильник підходить для коридорів, залів, приймальних та ін. Дана модель призначена для установки в підвісні та гіпсокартонні стелі.
Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків.
Споживана потужність - 5 Вт.
Світловий потік - 480 Lm
Колір корпусу - білий
Колірна температура - 4000 К (нейтральний білий)
Розмір - 75Х18 мм
Ресурс роботи - 30000 годин
Гарантія - 1 рік

| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Світловий потік | 480Lm |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 75 мм |
| Висота | 18 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Білий (4000К) |
| Напруга мережі | 230V |
- Ціна: 163 ₴



