Консольний світильник Feron SP 2914 100W IP65
Світлодіодні вуличні консольні світильники призначені для освітлення великих і відкритих просторів: вулиць і площ, кар'єрів, доріг, парків, стоянок, територій промислових підприємств і прибудинових територій. Світильники є повною заміною вуличних світильників під лампи ДНаТ і ДРЛ і забезпечують заощадження електроенергії від 30 до 60%, залежно від типу ламп.
Обладнані високоякісним драйвером, що забезпечує стабільну роботу світильників у діапазоні напруг 85-265 V. Коефіцієнт потужності PF не менш ніж 0,95. Також у консольних світильниках використовуються світлодіоди нового покоління, що вирізняються високою надійністю, потужністю та продуктивністю, і забезпечують високий показник енергоефективності в 100Lm/W.
Корпус виготовлений з алюмінієвого сплаву, покритого антикорозійним покриттям. Оптична частина обладнана матричною лінзою з ударостійкого полікарбонату PC. Така конструкція оптичного блока забезпечує рівномірне розподілення світла, а отже, рівномірне освітлення доріг і територій.
Режим роботи до 30 000 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 10000 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга | 85-265V |
| Розміри | |
| Розміри | 550Х200Х85 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| матеріал розсіювача | ударостійке скло |
| колірна температура | 6400К |
- Ціна: 1 762 ₴

