Світлодіодний прожектор Feron LL-803 30W 6400K з датчиком руху
З нової серії багатоатричних, світлодіодних прожекторів ТМ "Feron". У цій серії збережені типові показники енергоефективності та стандарти якості, а використання нових економних технологій дало змогу знизити собівартість і зробити продукцію конкурентоспроможною.
Прожектор Feron LL-803 30W має датчик руху, який можна налаштувати, і він самостійно вмикатиме прожектор у потрібний час. Тому ця модель прожекторів знаходить широке застосування для освітлення дворів, стоянок, складських приміщень, промислових площ, для підсвічування фасадів будівель і освітлення окремих об'єктів.
Тривалий експлуатаційний ресурс до 30 000 годин.
Прожектор обладнаний якісним драйвером, що дає змогу заощадити до 70% електроенергії, порівнюючи з галогенними та натрієвими прожекторами.
Прожектор має компактніші розміри, порівнюючи з попередніми моделями прожекторів із датчиками руху, оскільки датчик руху вже вмонтований всередину прожектора.
Виявлення об'єкта здійснюється інфрачервоним датчиком на відстані 6-10 м, кут виявлення до 100 градусів, висота встановлення — 1,8-2,5 м, час затримки від 6 сек до 10 хв.
Корпус виробу виготовлений із литого алюмінію, скло — ударостійке, загартоване.
Світловий потік 2400 Lm.
Колірна температура — 6400К.
напруга — 230V.
Степінь захисту IP44.
Відстань дії датчика — 6-10 м.
Кут виявлення — 100 градусов.
Час затримки — от 6 сек до 10 мин.
Висота встановлення — 1,8-2,5 м.
Розміри — 232Х194Х57 мм.
Освітлення — 5-2000Lux.
Гарантія — 1 рік.
У нашому інтернет-магазині також можна вибрати прожектора інший серії та потужності, з датчиком руху та без нього від різних виробників (Feron, Videx, Horos) в розділі: "Прожектори світлодіодні LED".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 30 Вт |
| Кількість світлодіодів | 28 шт. |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Довжина | 5.7 см |
| Висота | 23.2 см |
| Ширина | 19.4 см |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 70 |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Датчик руху | Так |
| Кут виявлення | 100 градусів |
| Відстань виявлення | до 10м (в залежності від температури навколишнього середовища) |
| час затримки | 6 сек до 10 хв. |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | 6400К (білий холодний) |
| Матеріал розсіювача | Ударостійке скло |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
- Ціна: 936 ₴

