
Світлодіодний LED світильник Feron AL541 14W 4000К акцентний білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: AL541 14W white
711 ₴
Показати оптові ціниСвітлодіодний LED світильник Feron AL541 14W 4000К акцентний білий
Накладний світлодіодний світильник Feron AL541 зі світлодіодом типу COB. Використовується як основний, так і акцентний освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгових та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Найчастіше використовується в передпокоїх і гардеробних кімнатах.
Особливість — світильник має зручну регулювання напрямку світлового потоку: на 350° по горизонтальній осі на 90° вертикально.
Потужність — 14W
Напруга — 170-265V/50Hz
Світловий потік — 1190Lm
Колірна температура — 4000К
Матеріал корпусу — Алюміній
Матеріал розсіювача — Скло
Драйвер — Вбудований
Розмір — 80Х110 мм
Колір корпусу — Білий (є також колір чорний)
Ступінь захисту — IP20.
Інші різноманітні моделі накладних точкових світильників можна вибрати на нашому сайті "Світ Декор", якщо перейти за посиланням:
https:/svetdecor.com.ua/g52772925-aktsentnoe-osveschenie-nakladnye.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Гарантійний термін | 12 |
| Термін служби | 50000.0 |
| Потужність | 14.0 Вт |
| Напруга | 170-265V |
| Тип світлодіодів | 1 LED COB |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 мм |
| Висота | 110 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1190Lm |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір світіння | Нейтральний (4000К) |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 711 ₴
