Світильник лінійний магістральний LED VIDEX 18W 0,6 М 5000К IP65
Виріб є аналогом люмінесцентних світильників потужністю 36W. Має значний ресурс роботи у 30 000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва, сучасних матеріалів і комплектуючих.
Це екологічний світильник - у ньому відсутні інфрачервоні та ультрафіолетові випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве і стабільне світіння без мерехтінь.
Потужність - 18W.
Аналог лампи розжарювання - аналог люмінесцентної лампи 36W.
Світловий потік - 1620Lm.
Напруга 170-265V.
Колір світіння - 5000К ( білий).
Матеріал корпусу - пластик.
Гарантія - 2 роки.
Тип цоколя - магістраль+кабель.
Комплектація - кріплення, перехідник, заглушка.

Світильники даного типу можуть бути з'єднані в послідовне магістраль, за допомогою штатних роз'ємів. Можливо з'єднання світильників різної потужності.
Максимальна загальна потужність всіх світильників в магистрале - 360Вт.
Підключення світильників в одній лінії - не більше 20 штук.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність | 18 Вт |
| Вага | 240 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | AC170-265V |
| Сила струму (макс.) | 137 mA |
| Частота | 50/60Hz |
| Димминг (регулювання яскравості) | Немає |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1620 лм |
| Світлова віддача | 90 лм/Вт |
| Кут падіння, град | 200 |
| Клас енергоспоживання | А |
| Якість світла | > 80 Ra |
| Габаритні розміри | |
| Розмір | 620Х45Х38 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип світильника | Лінійний |
| Тип цоколя | Магістраль+кабель |
| Матеріал плафона, підвісок | Матовий пластик |
| Колір світіння | Білий (5000К) |
| Напруга мережі | 170-265V |
- Ціна: 383 ₴


